DHOMË DELUXE

Dhomë Deluxe Treshe me Pamje nga Deti

Dhoma treshe përfshin një krevat dopio plus një sofa dhe facilitete të tjera si : tualet, frigorifer, ajër të kondicionuar, tv dhe wifi falas. Hotel Sole Mare në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

Kaloni Pushime Relaksuese Në Sole Mare

Rezervo Tani Për Të Kaluar Momente të Paharrueshme

Ne ndodhemi në Ksamil, 2.9 km nga
Parku Nacional i Butrintit,, Hotel Sole Mare
ofron ambiente akomodimi dhe relaksuese.